Novinky a aktuality z našeho domova...

Chodovská šipka

říjen 12
Ve čtvrtek 12. října 2017 jsme se v brzkých ranních hodinách vydali na cestu do hlavního města Prahy, do Domova pro seniory Chodov. Konal ze zde již IX. ročník soutěže zvané Chodovská šipka. Jedná se o soutěž v hodu šipek na terč. Každý soutěžící hází tři šipky ve třech kolech. Body celého týmu se sečtou a vítězí tým s největším počtem naházených bodů.

Do chodovského domova se ten den sjelo 11 tříčlenných týmů s doprovody, z jedenácti různých domovů včetně domácích „chodovských". Naši soupeři byli převážně z pražských domovů, a to například z DPS Háje, Kobylisy, Malešice, Nová Slunečnice, Zahradní Město, Ďáblice a také naši sousedé ze Zámku. I přes velkou snahu našich třech soutěžících - paní Marvanové, paní Moškaničové a pana Vodehnala, se nezadařilo naházet takový počet bodů, aby stačil na umístění. Zlatý pohár si „vyházeli" soutěžící z Domova pro seniory Kobylisy.

Ani my jsme však neodjížděli s prázdnou - přinejmenším s plným břichem z bohatého občerstvení. Každý soutěžící dostal balíček s dárečky a v soutěži pro doprovody se nám podařilo získat první místo a odvezli jsme si zlatou medaili. K zakončení hezkého dne nám zazpíval pan Viktor Sodoma.

« ZPĚT