Novinky a aktuality z našeho domova...

Letní sportovní hry

červen 26
Hudebních akcí a přednášek si naši klienti doposud užili dost, a tak, abychom kromě ducha potrénovali i tělo, naplánovali jsme pro ně na úterní odpoledne 26. 6. již XI. ročník sportovního dne. Dopoledne vysvitlo po několika studených dnech sluníčko, v zahradě byla sportoviště postupně připravena, řízky nasmaženy, cukroví napečeno, klienti natěšeni a vše vypadalo nadějně. Chvíli před zahájením se začalo počasí kazit a spustily se první kapky deště, který začínal být vytrvalý. Museli jsme se tedy přesunout do společenské místnosti, kde jsou prostory pro sportovní aktivity a rušný pohyb klientů poněkud omezené. Ale zvládli jsme to všichni.
Tradiční disciplíny - hod míčem na medvěda, šipky, kuželky a kroužky - byly rozestavěny do jednotlivých koutů kulturní místnosti, zbylo místo i pro občerstvovací koutek, který je pro posilnění po sportovním výkonu velmi důležitým stanovištěm. Zúčastnění klienti mohli vyzkoušet všechny disciplíny, a to by bylo, aby alespoň v nějaké nezazářila nějaká ta medaileJ A jak to všechno dopadlo v jednotlivých disciplínách?

  Šipky:        1. místo - p. Škarková Růžena                
                   2. místo - p. Šindelářová Jiřina                   
                   3. místo - p. Rintová Věra  
Kuželky:       1. místo - p. Spálenská Jaroslava
                   2. místo - p. Fenyk Jiří
                   3. místo - p. Musilová Božena  
Medvěd:       1. místo - p. Rintová Věra
                   2. místo - p. Fuksa Petr
                   3. místo - p. Sedlmajerová Marie  
Kroužky:       1. místo - p. Fuksa Petr
                   2. místo - p. Konečná Marie
                   3. místo - p. Koberová Libuše
A protože není důležité vyhrát, ale zúčastnit se, děkujeme za účast všem klientům, kteří v sobě našli sportovního ducha a přišli si zpříjemnit odpoledne. Děkujeme také personálu, který se na přípravě sportovních her podílel, pracovnicím relaxačního centra, které vyrobily originální hliněné medaile, a nesmíme opomenout ani na sponzora - MK-MARKET - který daroval ceny pro vítěze v podobě drogistických balíčků.

« ZPĚT