Novinky a aktuality z našeho domova...

Chodovská šipka

říjen 21
Ve středu 21. 10. 2015 se sportuchtivé zástupkyně našeho domova zúčastnily VII. ročníku akce Chodovská šipka, který pořádá Domov pro seniory Chodov v Praze. Paní Marvanová, paní Spálenská a paní Moškaničová se na turnaj v šipkách dlouho dopředu připravovaly a chodily poctivě trénovat.
Bohužel se v našem případě úplně nepotvrdilo přísloví „trénink dělá mistry". Šipky z nám nepochopitelných důvodů občas létaly mimo terč. Dle našeho pohledu byli také mírně zvýhodněni sportovci vyššího růstu, protože se házelo na terč zavěšený 2,5 m vysoko, což našim klientkám s průměrnou výškou okolo 158 cm trošku komplikovalo startovní pozici. Medaile a poháry z rukou ředitelky chodovského domova tedy nakonec nepřebíraly ani klientky ani doprovod našeho týmu, ale tím jsme si nenechali zkazit náladu. Naopak se nám ji snažil v kulturním programu po obědě pozvednout pan Josef Zíma svým veselým vyprávěním a zpěvem oblíbených melodií.

Stříbrné medaile a poháry přesto ale nakonec do Heřmanova Městce putovaly. Sportovci z domova pro seniory na zámku opět ukázali, že jsou opravdu šikovní. A my si klademe za cíl, že příští rok už do naší vitrínky kromě diplomu za účast také něco lesklého dovezeme!

« ZPĚT