Novinky a aktuality z našeho domova...

Letní sportovní hry

květen 31
Ve středu 31. 5. 2017 se na zahradě našeho domova odehrála pravidelná největší sportovní akce celého roku - letní sportovní hry. Organizace tohoto sportovního klání jsme se ujali letos již po desáté a příležitost ke sportovnímu vyžití dostali nejenom naši klienti, ale pozvánku k účasti obdrželi i klienti druhého heřmanoměsteckého domova, ze Zámku.

Po 13. hodině nastal na zahradě čilý ruch - účastníci obcházeli čtyři disciplíny (hod kroužky, šipky, kuželky a hod na medvěda) a zkoušeli svoje dovednosti, případně zda jim je štěstí naklonilo. U těch, kteří se zapojují do sportovního dění pravidelněji, se to samozřejmě projevilo a při sčítání výsledků zúročilo v obdržení medaile. Medaile nebyly jen tak ledasjaké, ale vytvořené a vyšité naší šikovnou klientkou, paní Knapovou.

Někteří účastníci naopak zkoušeli sportovní disciplíny vůbec poprvé, což pro ně mohla být zajímavá zkušenost. Počasí nám přálo, bylo přiměřeně slunečno a teplo, a když se k tomu přidalo ještě chutné občerstvení a veselá atmosféra, výsledkem bylo pohodově strávené odpoledne na čerstvém vzduchu.

« ZPĚT