Doposud jsme nabízeli možnost videohovorů rodin s klienty prostřednictvím programu Skype, ode dnešního dne máte možnost se propojit s našimi klienty i prostřednictvím aplikace WhatsApp.

Je to možné díky projektu „Tablet od srdce", do kterého jsme se zapojili a obdrželi dva digitální tablety s datovým připojením. Projekt byl realizován díky společnosti Philip Morris ČR ve spolupráci s Asociací poskytovatelů sociálních služeb ČR a Nadací Charty 77, za přispění dalších partnerů (Mall.cz, Vodafone a deník BLESK). Uvedeným subjektům moc děkujeme!
Pokud byste měli o videohovor zájem, kontaktujte sociální pracovnice na telefonním čísle 774 710 576 pro domluvu bližších podrobností (termínu, času hovoru). Při domlouvání hovoru nahlaste své přesné uživatelské jméno na Skype, telefonní číslo na WhatsApp. Hovory probíhají v dopoledních hodinách mezi 9 - 10.30 a  v odpoledních hodinách 13 - 14.45 v pracovních dnech.
Co potřebujete k uskutečnění videohovoru?
-         Mít nainstalovaný program Skype nebo aplikaci Whatsapp (možnost instalace do počítače, mobilního telefonu či tabletu).
-         Mít zprovozněnou funkci mikrofonu a kamery (aby Vás bylo vidět a slyšet) Videohovory probíhají dle určitých pravidel (stanovena délka hovoru a frekvence volání) - více Vám sdělí sociální pracovnice.