Novinky a aktuality z našeho domova...

Předvánoční jamark

prosinec 02
Rok utekl jako voda a opět tu máme adventní čas. Abychom si adventní čas zpříjemnili, zahájili jsme ho, v sobotu 2. prosince 2017, předvánočním jarmarkem. Jarmark se v našem domově konal již čtvrtý rok.

Před druhou hodinou odpolední se začala kulturní místnost v našem domově plnit příchozími klienty a jejich rodinnými příslušníky. Velké množství výrobků, které byly připraveny k prodeji, obdivoval každý příchozí. Výrobky byly vytvořeny v dílně U šikulek našimi klientkami a personálem domova. Pro návštěvníky bylo připraveno i pohoštění, cukroví a slaní šneci, které připravili zaměstnanci kuchyně. Všechny dobroty bylo možno zapít vánočním punčem.

Před začátkem prodeje výrobků nás vánočně naladila rodina Starých, kteří nám zahráli a zazpívali vánoční koledy. Moc jim za nádherné vystoupení děkujeme. Když se přeplněné stoly vánočního jarmarku téměř vyprázdnily a návštěvníci se spokojeně, s nakoupenými dárečky a dekoracemi, rozešli do svých pokojů a domovů, mohli jsme prohlásit čtvrtý vánoční jarmark za úspěšně vydařený.

« ZPĚT