Z důvodu nárůstu výskytu onemocnění Covid-19 a na doporučení hygienické stanice přistupujeme od pondělí 15.11.2021 k zákazu návštěv. Zákaz návštěv je prozatím vyhlášen na dobu 14 dnů. Aktuální informace průběžně sledujte na našich webových či facebookových stránkách. Klienti mohou i nadále opouštět domov pro seniory, ale žádáme jejich příbuzné a blízké, aby tyto návštěvy omezili. Neočkovaní klienti se musí před návratem na svůj pokoj podrobit testování antigenním testem, který si zajistí sami. Postačí samotest při příchodu do domova. Prosíme osoby, které přicházejí do domova za sociálními pracovnicemi s dotazy či žádostmi o umístění, aby se na recepci prokazovali testem, očkováním či potvrzením o prodělané nemoci v posledních 180 dnech.  


Videohovory rodiny s klientem přes programy Skype a WhatsApp   Rodinám našich klientů opět nabízíme možnost uskutečnit videohovor s jejich blízkými prostřednictvím programů Skype a WhatsApp.

Pokud byste měli o videohovor zájem, kontaktujte sociální pracovnice na telefonním čísle 774 710 576 pro domluvu bližších podrobností (termínu a času hovoru). Hovory budou moci probíhat v dopoledních hodinách mezi 9-11 a  v odpoledních hodinách 13-14.45 v pracovních dnech. Při domlouvání hovoru nahlaste své přesné uživatelské jméno na Skype anebo telefonní číslo na WhatsApp.